piątek, 21 lutego 2020

Pielęgnacja skórek przy paznokciach z odżywczym olejkiem w kredce Semilac, Notino.plSkórki w koło paznokci narażone są na częste urazy, dlatego bardzo często pękają i zadzierają się. Na ten niekorzystny proces wpływa wiele czynników miedzy innymi wysuszenie, nadmierne moczenie rąk w detergentach czy wycinanie.Aby temu zapobiec należy pielęgnować dłonie regularnie. Nie tylko zewnątrz, ale również należy pamiętać, aby bardzo dobrze nawadniać organizm. Pić dużo wody jak również jeść witaminowe bomby w formie świeżych owoców i warzyw. 
Jest to najważniejsza sprawa, która sprawi, że skórki przy naszych paznokciach będą wyglądały idealnie.Kolejną ważną sprawą jest pielęgnacja paznokci zewnętrzna czyli wcieranie odpowiednio dobranych kremów czy olejków. 
I tak w dniu dzisiejszym chce Wam zaprezentować mój ostatni zakup na Notino.pl a mianowicie bardzo fajny, odżywczy olejek do skórek i paznokci marki Semilac. 
1,7 ml olejku dostajemy w przepięknym, srebrnym opakowaniu w formie kredki. Cały produkt dodatkowa zapakowany jest w pudełeczko na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu. 
Olejek ten wyposażony jest w końcówkę - pędzelek, który bardzo zwinnie i precyzyjnie rozprowadza produkt na paznokciach i wokół skórek. 
Jest to rewelacyjne rozwiązanie, gdyż nie musimy brudzić całej dłoni, aby zaaplikować olejek. 
Wystarczy odkręcić delikatnie końcówkę, aby olejek spłynął do pędzelka. Możemy śmiało nałożyć produkt, tyle, ile w danej chwili nam trzeba. 
Olejek mimo codziennego stosowania jest bardzo wydajny. 
Doskonale radzi sobie z suchymi skórkami. Świetnie nawilża nie pozostawiając przy tym tłustego nalotu. Dość szybko się wchłania. Ma miły i przyjemny zapach. Tak jak napisałam powyżej regularna pielęgnacja pozwoli nam cieszyć się tym efektem przez długi czas. 
Na Notino.pl znajdziecie bardzo fajne produkty, które pomogą Wam zadbać o wasze skórki i paznokcie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego olejku i na pewno do niego jeszcze wrócę jak tylko będę składała kolejne zamówienie. Notino.pl zawsze mile mnie zaskakuje - tym razem również!