sobota, 7 listopada 2015

Strefa dziecka, Maltex, łazienkowy zestaw Dino


To, czy Twój maluch woli używać nakładki na sedes czy też nocnika jest kwestią gustu. Wiele dzieci przykładowo, widząc wielkie toalety dla dorosłych, mimo nałożonej nakładki na sedes, jest wystraszonych i woli przytrzymać mocz niż skorzystać. Niepowodzenie w tej sytuacji jest nieuniknione. Inne dzieci chcą od samego początku używać tej samej toalety, co mama i tata i nie dają się przekonać do nocnika.
Czy to nakładka na sedes czy też nocnik - obydwie opcje posiadają swoje zalety i wady. Ostatecznie najlepiej jest sprawdzić, z czego Twoje dziecko woli korzystać. Przykładowo wielu rodziców kupuje zarówno nakładkę na sedes jak i nocnik, aby sprawdzić, z czym dziecko lepiej sobie poradzi i w razie potrzeby stosuje je zamiennie.

W dniu dzisiejszym przedstawię Wam świetny, pomocny i bardzo praktyczny komplet z najnowszej kolekcji Dino marki Maltex.
Mowa tutaj o nakładce, nocniku oraz podnóżku, który w naszym przypadku sprawdza się znakomicie.
Cała kolekcja Dino jest koloru białego z motywem dinozaurów .  Idealny zestaw dla małych chłopców .
Wszystkie te produkty wyposażone są w zieloną gumę antypoślizgową .Dzięki niej wszystko stoi stabilnie i nie ślizga się .
Dużą frajdę sprawił mojemu synkowi podnóżek, który świetnie sprawdza się,  jako podest przy nakładce sedesowej.

Sprawdza się zarówno w łazience, kiedy myjemy ząbki -w kuchni podczas wspólnego gotowania.Nakładka na sedes  jest u nas  od początku.Synek bardzo ją lubi i tylko z niej tak naprawdę korzystamy.

Ktoś pomyśli..a zwykły nocnik-nic specjalnego...
Nie do końca!
Taki zwykły nocnik lepiej spisuje się niż ten wyposażony w dzwięki i inne bajery rozpraszające dziecko.Kochani muszę przyznać, że takie trio jest idealnym rozwiązaniem dla małego szkraba zaczynającego przygodę z nauką siusiania ...
Na stronie Maltex znajdziecie również inne zestawy zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców...

Pozdrawiamy Was...


3 komentarze:

  1. u nas Maja prawie nie korzystała z nocniczka - idąc w ślady siostry chiała być "DUZIA" i korzysta z toalety :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mieliśmy kiedyś taką nakładkę na sedes oraz podnóżek...świetna rzecz :)

    OdpowiedzUsuń