niedziela, 8 listopada 2015

Strefa dziecka, zestaw do spania Minky


Minky i Cotton - dwie tkaniny połączone z myślą o tych, których najbardziej kochamy. Miękkie minky, do którego chce się przytulać i bawełna pełna przyjemnych dla oka kolorowych wzorów spotkały się, aby razem tworzyć piękną i niepowtarzalną kołderkę, poduszkę oraz przytulankę marki Ludilo .W dniu dzisiejszym przedstawię Wam kołderkę, podusię i przytulankę marki Ludilo .
Tak jak pisałam powyżej wszystkie te produkty są uszyte z wysokiej jakości materiałów znanych projektantów.Wszystkie są certyfikowane, bezpieczne a co najważniejsze antyalergiczne .
Nawet nici, którymi szyte są produkty mają potrzebne certyfikaty.Jestem pod ogromny wrażeniem jakością,  starannością szycia oraz bogatym wzornictwem z którego możemy wybrać wymarzony zestaw dla dziecka.Spośród  wielu firm produkujących rzeczy z materiałów Minky marka Ludilo jest zdecydowanie liderem .

Motywem przewodnim w naszym komplecie są sówki w kolorze brązu z zielenią oraz szare Minky . Jest to wzór dość wyraźny, ale w asortymencie sklepu możemy poszukać również bardziej delikatniejsze, stonowane wzory .Jak już wiecie szykuję dla Was cykl wpisów "Metamorfoza pokoju dziecięcego" i w królestwie synka rządzi kolor szary, więc i na tych produktach nie mogło go zabraknąć .Zarówno kołderka jak i podusia są uszyte pod potrzeby dwulatka .Jest to większa wersja Minky Junior.Możecie również w sklepie Ludilo zakupić mniejszy niemowlęcy komplet.
Sama muszę przyznać, że marzy mi się taki komplecik w wersji dla dorosłych!
W asortymencie sklepu znajdziemy nie tylko kołderki, podusie, przytulanki, ale również beciki, rożki, apaszki czy kominy  zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki .

Synek bardzo polubił cały zestaw a Minkowy kotek stał się wieczornym przytulańcem...

13 komentarzy: