poniedziałek, 16 listopada 2015

Strefa dziecka, Patatoy, instrumentalny pomysł na prezentZabawki muzyczne stanowią ciekawą propozycję, która nie tylko bawi, ale również rozwija poczucie rytmu.
Mogłoby się wydawać, że muzyka jest po prostu miła dla ucha, ale nie tylko. Muzyka jest czymś znacznie więcej. Dodaje energii, motywuje do działania i wpływa na nasze zmysły. Śpiewając, grając lub po prostu słuchając muzyki, człowiek rozwija swoją wyobraźnię i wrażliwość. Co więcej, gra na instrumentach uczy spostrzegawczości, poprawia koncentrację i pamięć. Maluchy uwielbiają przedmioty, które wydają dźwięk. Są zaciekawione, skoncentrowane i chętne do tworzenia własnych melodii. Jeżeli twoje dziecko przejawia większe zainteresowanie muzyką, wybierz dla niego instrument muzyczny, który rozwinie w nim pasje.Najbardziej tradycyjnym instrumentem dla dziecka są niewątpliwie cymbałki. Już najmłodsze dzieci mogą poznawać podstawowe dźwięki poprzez uderzanie w metalowe blaszki. Zabawka uczy poczucia rytmu, rozwija zdolności muzyczne i zaznajamia z nutami. 

Szukając po internetowych sklepach muzycznych zabawek dla Oliwierka trafiłam do sklepu Patatoy, który w swoim asortymencie ma bardzo fajne, drewniane produkty marki Hapy.
Spośród ogromnego asortymentu sklepu  wybrałam zestaw muzyczny ksylofon.

Zestaw ten niewątpliwie pobudzi nie tylko zmysł słuchu, ale również wzroku poprzez ciekawe połączenie kolorów i kształtów.
Składa się on z ksylofonu, trzech kolorowych kulek oraz małego młoteczka.Deseczka po wyciągnięciu tworzy osobny instrument. Cała zabawka wykonana jest z drewna i jest bardzo dobrej jakości. Posiada Certyfikat CE.

Mój synek mimo dwóch lat bardzo uwielbia  bawić się i grać na nim.
Każdej części przydzielił również nie co inne zadanie:
- młotkiem wbija gwoździe
- piłeczkami rzuca do kosza a cymbałki to pianinko...

No cóż...mechanik z niego pierwsza klasa:)a dziecięca fantazja nie zna granic.

 Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez wszystkich  mikołaj i muszę przyznać, że taki zestaw będzie wspaniałym pomysłem na prezent.
Na pewno przyniesie wiele radości dziecku.

Kochani zapraszam Was na konkurs, który organizuję wraz ze sklepem Patatoy.Do wygrania jest piękna, czerwona gitara-ukulule marki Hape.

                                     

Zestaw muzyczny Ksylofon Hape - Patatoy


11 komentarzy:

 1. Wow, super jest ten zestaw; )
  _____________
  Pozdrawiam
  MARCELKA FASHION and LIFESTYLE BLOG
  ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 2. będzie super na prezent dla mojego chrześniaka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wiem jaki prezent zrobię moim dzieciom na Mikołaja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ekstra! Dla maluchów takie rzeczy nie dość, że ciekawe to pouczające :) Muszę się zastanowić co mogę kupić mojej siostrzenicy na mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawy zestawik;))))dla malucha

  OdpowiedzUsuń
 6. chętnie wezmę udział w konkursie, moja przyjaciółka urodziła synka i to byłby idealny prezent dla dzidzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniały pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń