niedziela, 10 stycznia 2016

Strefa dziecka, HOLLE Kaszka BIO kukurydziana z tapiokąSą rodzice, którzy sami będą gotować dziecku z osobiście kupowanych produktów ekologicznych. Ci, których to zmęczyło, bez wyrzutów sumienia mogą sięgnąć po gotowe dania do karmienia niemowląt  BIO.


Żywność dla dzieci BIO pochodzi z ekologicznych chowów i hodowli z zastosowaniem przyjaznych środowisku środków ochrony roślin.
W dniu dzisiejszym przedstawię Wam kolejny produkt Bio dla dzieci. Mowa tutaj o kaszce kukurydzianej z tapioką marki Holle.
Produkty Bio marki Holle mam przyjemność testować dzięki Agencji Tok-Tok.

Od producenta ...
HOLLE Kaszka kukurydziana z tapioką Bio to pomysł na sycące i pełnowartościowe danie dla twojego maluszka, który nie może jeść glutenu. A także i dla pozostałych dzieci, które nie mają żadnych ograniczeń dietetycznych. Kaszka jest także idealna dla dzieci z uczuleniem na laktozę czy białko mleka krowiego, bo nie zawiera żadnego mleka ani laktozy. A można przygotować ją oprócz tego że na mleku to i na wodzie. Do produkcji kaszki firma Holle użyła wyjątkowego składnika jakim jest tapioka, inaczej produkt skrobiowy otrzymany z manioku. Zawiera ona lekkostrawne węglowodany i śladowe ilości białka. Jest w pełni hipoalergiczna. Jest zupełnie pozbawiona smaku. Brak w niej także glutenu i cholesterolu. Kaszka Holle kukurydziana z tapioką Bio to produkt posiadający certyfikat Demeter. Kaszka jest idealna dla wszystkich dzieciaków bez względu na ich ograniczenia żywieniowe. Dostarcza im ogrom zbilansowanych składników odżywczych. Idealna dla niemowląt powyżej 4 miesiąca życia.

Moja opinia ...
250g kaszki dostajemy zapakowaną w kartonowe pudełko na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania oraz sposobie użycia. Holle to niemiecka marka produktów, dlatego na opakowaniu przyklejone są dwie naklejki z informacjami w języku polskim.

 W środku opakowania znajdziemy worek, szczelnie zamknięty z kaszką, którą możemy przyrzadzić zarówno na wodzie jak i na mleku. Jest ona bezglutenowa. Już czteromiesięczne niemowlę może śmiało ją wcinać. 
Mój synek do tej pory ją uwielbia! 
Na opakowaniu znajdziemy również dokładną instrukcję przyrządzenia. Ja kaszki i mleka daję na oko, ale dla małego niemowlaka warto sprawdzić miarę. Nie zapominajcie o odpowiedniej temperaturze ...

Kochani znacie produkty marki Holle? 

3 komentarze: