czwartek, 21 stycznia 2016

Strefa dziecka, Minky&Cotton, wielka chmurka OliwierkaPoduszki to miłe dla oka dodatki nie tylko w salonie czy sypialni. Świetnie sprawdzą się także w pokoju dziecięcym, dodając mu przytulności i wpasowując się w styl. Ale chyba najważniejszą rzeczą jest to, aby sprawiały dziecku dużo radości a materiał z którego są wykonane był miły i przytulny ...


Jak już większość z Was wie mój synek w pokoju ma całą masę różnego rodzaju poduszeczek. Kilka dni temu dołączyła do kolekcji ogromna chmurka marki Minky&Cotton, która w całości wykonana jest z bardzo miłego, miękkiego materiału minky.


Oczywiście spośród całej gamy barw zdecydowałam się wybrać tą w kolorze bieli. Idealnie pasuje nie tylko do białych dodatków w pokoju, ale również szarych ścian.Poduszka jest starannie uszyta. Może służyć jako oparcie, siedzisko, dla maluchów jako przeszkoda do przepełzania i raczkowania. Dla starszych dzieci siedzisko lub oparcie. Wypełniona jest ciętą gąbką dzięki czemu z czasem nie spłaszczy się, nie ugniecie. 
U nas świetnie sprawdza się w czasie zabawy. Czasem zdarza mi się samej odpoczywać na niej. 


Nasza  ma 70 cm długości. Marka Minky& Cotton posiada również nie co mniejsze rozmiary, tak, aby każdy miał możliwość wyboru odpowiedniego modelu dla siebie. W sklepie znajdziemy również inne ciekawe i barwne poduszki, które sprawią, że każde miejsce nabierze niepowtarzalnego uroku.
Idealnie sprawdzi się w roli prezentu urodzinowego! Bo kto nie chciałby dostać takiej miłej, ogromnej poduchy!

Nic ...tylko bujać w obłokach ...9 komentarzy: