poniedziałek, 13 listopada 2017

Ciekawy sposób przechowywania książek - niewidzialna półka legisKsiążki mogą być świetnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Trzeba jednak wiedzieć, jak dobrze je eksponować, aby dane pomieszczenie wyglądało gustownie i elegancko
Wszystkie książki to cenny skarb, dlatego warto o nie dbać i przechowywać je w odpowiedni sposób.


Szukając ciekawego a jednocześnie niebanalnego sposobu na przechowywanie mojej nie małej kolekcji książek trafiłam na internetowy sklep Edinos.pl
Marka ta zajmuje się sprzedażą unikalnych  rzeczy, mebli, które odmienią niejedno wnętrze.
Spośród bardzo dużego asortymentu zdecydowałam się na białą,  niewidzialną półkę. Jak śmiesznie to brzmi jest ona naprawdę niewidzialna.


Przesyłka od momentu zamówienia dotarła do mnie bardzo szybko. Całość była bardzo dobrze zabezpieczona. Zamawiając, nie musimy martwić się, że coś może ulec zniszczeniu bądź uszkodzeniu.
Półka legis to designerska, metalowa płytka, którą umieszcza się na ścianie a pomocą wkrętów. Samo montowanie jest dziecinnie proste.
 Ta unikalna konstrukcja eksponuje bezpośrednio w trzech wymiarach lektury, które się na niej znajdują. Leżące poziomo książki wyglądają cudownie.


Sama jestem pod ogromnym wrażeniem jakości. Książki umieszczone na takiej półce wyglądają obłędnie.
Jednak pamiętajcie, aby zamówić kilka sztuk ponieważ końcowy efekt będzie rewelacyjny!
Jak widzicie jest to bardzo praktyczny sposób na przechowywanie książek. Z tą półką zmienimy również w szybki sposób całą aranżację wnętrza.


Osobiście jestem zachwycona.
Was również serdecznie zapraszam do zapoznania się z pozostałym asortymentem dostępnym w internetowym sklepie Edinos.pl
Na pewno każdy/każda z Was znajdzie coś dla siebie co sprawi, że salon czy sypialnia nabierze charakteru!
          

9 komentarzy: