środa, 29 listopada 2017

pomysł na świąteczny prezent dla niegoSą takie prezenty, które zapamiętujemy na całe życie. Prezent dla mężczyzny stawia przed nami kobietami wyzwanie w postaci zagadki: co kupić, aby nasz prezent został zapamiętany i zauważony? W końcu o to nam chodzi. Mężczyźni są o tyle trudnymi odbiorcami podarunków, że nie zawsze potrafią odczytać co danym prezentem chcieliśmy powiedzieć. Jedni mężczyźni wolą inne formy okazywani miłości, dla drugich dobrze wybrany prezent to powód do dziecięcej radości. Jak zacząć zatem, bo dobrze wybrać prezent dla niego? Oto nasz przewodnik po prezentach dla mężczyzn ...

Za mną już te czasy, kiedy to w szale przedświątecznych czy mikołajkowych zakupów biegało się po sklepach, żeby kupić coś wyjątkowego dla swojego wtedy jeszcze chłopaka. Dziś mojemu mężowi staram się podarować coś co wywoła na jego twarzy uśmiech a może nawet go rozbawi. Zresztą sama bardzo lubię, kiedy uf Mikołaj przynosi mi nie co zwariowane prezenty.
Ale trzeba jednak pamiętać, że nie wszyscy są tacy sami i nie każdy ma to poczucie humoru.

Na pewno dla większości mężczyzn trafionym prezentem będzie zastrzyk adrenaliny w formie Vouchera np na lot szybowcem czy skok spadochronowy, który stał się ostatnio bardzo modnym podarunkiem.

Nie co z innej beczki fajnym a jednocześnie ciekawym podarunkiem będzie personalizowany prezent karafka, komplet kieliszków czy zestaw do wina.4
W tamtym roku taki prezent dostał mój mąż pod choinkę.

Kolejnym pomysłem może być zaproszenie na sylwestrową noc. Na pewno będzie to nie lada niespodzianka dla mężczyzny, ale również i my na tym skorzystamy.


Również miłą niespodzianką może stać się zegarek. Obecnie sklepy oferują ciekawe i niepowtarzalne modele, dzięki czemu mamy ogromny wybór .
Ostatnim moim zdaniem prezentem może stać się wejściówka na seans kinowy. Bardzo lubimy z mężem chodzić do kina tak więc na pewno będzie to nie tylko niespodzianka, ale również możliwość spędzenia wspólnie czasu. 


Kochani pomysłów na prezent jest cały ogrom. Można kupić sweter, skarpety czy kolejny perfum. 
Prezenty, które wam zaprezentowałam są w różnym przedziale cenowym.
Najważniejsza mimo wszystko jest możliwość spędzenia tego okresu razem!1 komentarz:

  1. W tym roku właśnie taki wielofunkcyjny młotek z grawerem tata znajdzie pod choinką ;)

    OdpowiedzUsuń