czwartek, 2 listopada 2017

Niepowtarzalny zegar w skandynawskim wnętrzu od YoupibagCzas płynie nieubłaganie, wszyscy o tym wiemy. I chociaż szczęśliwi czasu nie liczą zegar jest nieodłącznym elementem wystroju wnętrza każdego domu. Odmierza czas, przypomina o obowiązkach, zdobi wnętrze ...


Szukając  ciekawego a jednocześnie nietuzinkowego zegara, który będzie nie tylko odmierzał czas, ale i zdobił wnętrze w moim salonie trafiłam na markę Youpibag
O marce mogliście już poczytać na moim blogu - Tutaj


Spośród bardzo dużego asortymentu zdecydowałam się na blaszany, stojący zegar  z możliwością umieszczenia dowolnej, wybranej przeze mnie grafiki. 


Przesyłka od momentu zamówienia dotarła do mnie bardzo szybko. Całość, była bardzo starannie zabezpieczona. Zamawiając nie musimy martwić się, że coś może ulec zniszczeniu czy uszkodzeniu. 


Oczywiście od początku wiedziałam, że zegar musi  być w mojej ulubionej czarno-białej kolorystyce. 


Grafikę wybrałam w bardzo kobiecym, delikatny stylu ....
Już na pierwszy rzut oka widać, że jest on wykonany na najwyższym poziomie. Producent zadbał o każdy, najmniejszy szczegół. Grafika wydrukowana na zegarze jest wyraźna, czytelna.
Kolory bardzo intensywne. 
Jest on solidny, równo stoi na podłożu i w całości wykonany jest z blachy. 


Kochani jak widzicie wygląda cudownie.  Taki cudny zegar może stać się ciekawym pomysłem na mikołajkowy prezent dla najbliższym. 
Zapraszam również do zapoznania się z pozostałym asortymentem marki Youpibag. Na pewno każdy/każda z Was znajdzie coś co wywoła uśmiech na waszej twarzy. Ja jestem oczarowana swoim i jedynym takim egzemplarzem!


Zachęcam wszystkich  do stworzenia własnego, niepowtarzalnego zegara, który dopełni wnętrze w każdym stylu!3 komentarze: