niedziela, 25 października 2015

Yankee Candle, wosk o zapachu soczystej pomarańczy Orange SplashKochani jak widzicie od dziś na moim blogu będzie raz na jakiś czas pojawiać się wpis o cudownych woskach Yankee Candle...
Od kiedy dostałam w prezencie świeży, bardzo aromatyczny wosk o zapachu pomarańczy postanowiłam sama zacząć kupować te małe, oryginalne pachnidełka...Pierwszy wosk, który Wam przedstawię jest z owocowej linii Yankee Candle z serii Classic.Zakupiłam go jak większość z Was z sklepie Goodies.pl ,gdzie znajdziemy bardzo wiele zapachów ...Świeżo przygotowana, lekko zmrożona, podana w oryginalnej formie oranżada pomarańczowa gotowa do... natychmiastowego powąchania! Aromaterapeutyczna niespodzianka od Yankee Candle, zaplanowana specjalnie na nadchodzące, upalne dni. Orange Splash to po prostu eksplozja cytrusowej świeżości. W pięknie wybarwionej, bardzo żywiołowej tarteletce mieści się esencja wydobyta z całego kosza południowych, bardzo soczystych owoców. Pomarańcze są tu słodkie i rześkie jednocześnie. Zapach, mimo że jednoskładnikowy, nie jest mdły, nie nudzi się i nie przejada. Pomarańczowa esencja fantastycznie wypełnia pomieszczenie, odświeża przestrzeń i stawia sprawny odpór męczącym upałom. Uroczy wosk Orange Splash to zastrzyk pozytywnej energii, zapachowy antydepresant i aromatyczna bomba, w której zakocha się każdy wielbiciel naturalnych, mocno cytrusowych nut.

Opinia...

Zapach tego wosku jest bardzo świeży i naturalny.Już przed rozpakowaniem czuć pomarańcze.Jest on dość mocny, intensywny, bardzo przyjemny.Nie jest on mdlący co jest bardzo ważne w tego typu woskach.
Jest to moja ulubiona linia zapachowa.Idealny na zbliżające się święta.Zapach jest dostępny w sklepie Goodies.pl, w cenie 7 zł.
10 komentarzy: